KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16066014

nr 1606 6014

Elisabeth Ekwall. Signerad, daterad 2017, The Blue boy efter Gainsborough. Olja på duk, 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 46x36 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 mars 2024
kl 19:46:19